Benedekné Flesser Éva

Benedekné Flesser Éva, Süni csoportos óvónéni vagyok.  Születésem óta Kápolnásnyéken élek. Az általános iskola elvégzése után Kereskedelmi iskolába jártam, ahol 1990 júniusában végeztem. A szakmámban helyezkedtem el és 2002-ben a Kápolnásnyéki Gimnáziumban érettségi bizonyítványt szereztem. A Kápolnásnyéki Napsugár Óvodába, 2006-ba jöttem dolgozni. 2011-ben beiratkoztam az Eötvös Lóránd Tudományegyetem óvodapedagógus szakára ahol 2014-ben államvizsgáztam. A nyelvvizsgát 2015-ben szereztem meg és így megkaptam a diplomámat is. Ez alatt az idő alatt mindig is a gyerekek szeretete, nevelése és fejlődésük segítése irányította mindennapjaimat. Számomra fontos feladat a mai világba a környezetünk megóvása és ezért a gyermekeket is a környezettudatosságra szeretném nevelni. 2017 szeptemberétől a Környezeti Munkaközzösség vezetője vagyok, nevelőmunkánk fontos része, hogy a gyermekek szeressék és ismerjék meg szűkebb és tágabb környezetüket és óvják, vigyázzanak rá. Óvodánk is ezt az irányt követi, ahol egy remek csapat segíti a mindennapi munkát.

" A gyermekeket tiszteletben kell elfogadni, szeretetben kell nevelni és szabadságban kell elbocsáttani” (Dr. Rudolf Steiner)