Czakó Irén, Babi néni
pedagógiai asszisztens

A nevem Czakó Irén, Babi néni. 33 éve élek Kápolnásnyéken, két felnőtt gyermek édesanyja vagyok. A Kápolnásnyéki Napsugár Óvodában 9 éve dolgozom, előtte kereskedelemben tevékenykedtem. Mindig is szerettem volna gyerekekkel foglalkozni, ez a vágyam 9 éve ért célba. Pedagógia asszisztensként legjobb tudásom szerint próbálom segíteni az óvónénik  munkáját  Célom és feladatom segíteni a gyerekeket a fejlődésben és biztonságuk megteremtésében.  Az elmúlt három évben a Halacska csoport gyerekeivel volt szerencsém együtt tölteni mindennapjaimat. Szűk csapatunk jó hangulatban éli mindennapjait, együttműködésünk kiemelkedő, nevelőtestületünk segíti egymást, ezáltal együtt lendítjük tovább az óvoda fejlődését .

Mottóm: „A család az életünk horgonya, ha elveszítjük elsodródunk.”