Világos - Boncsó Melinda
Budapesten születtem és ott is laktam egészen mostanáig. Augusztusban költöztünk Velencére, így folytatni tudtam pályafutásomat itt a kápolnásnyéki bölcsődében.
Gimnázium után, az ELTE-n tanultam csecsemő és kisgyermeknevelő szakon. Mikor végeztem 2017-ben egy magánbölcsődében sikerült elhelyezkednem. Munka mellett közben tanfolyamokra, képzésekre jártam, ahol megtanultam az úszás oktatást és a jóga oktatást. Így utána ezekkel kezdtem foglalkozni. Majd két év úszás és jóga oktatás után ismét a bölcsődébe sodort az élet. Budapesten egy állami bölcsődében dolgoztam 2 évig, ahol sok tapasztalatot szereztem és mégjobban elmélyült a tudásom kisgyermeknevelőként.
Célom, hogy boldog, kiegyensúlyozott gyermekeket nevelhessek nap, mint nap, fejlesszem szókincsüket, kreativitásukat, finommotorikájukat és nagymozgásukat.